ul. Andersena, Ząbki

899000.00
PLN
pow:
75.00
m2
Typ nieruchomości
Mieszkanie
Lokalizacja:
Christiana Andersena, Ząbki, Polska
Liczba kondygnacji:
4
Powierzchnia całkowita:
75.00
Powierzchnia użytkowa:
75.00
m2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2018
r
Cena za m2:
11986.67
PLN
Co: Mieszkanie trzypokojowe
Rodzaj Własności: Pełna Własność
Metraż: 74,9m2 
Czynsz ADM: ok.800zł
Miejsce Parkingowe: Dodatkowo płatne 
Cena: 899 000zł 

Opis Mieszkania:

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. 

Idealna propozycja dla rodziny lub pary, ze względu na funkcjonalny układ. 

Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub do ewentualnego odświeżenia według własnych preferencji. Wykończone w pełni pod siebie, wszelkie zabudowy zostały wykonane pod wymiar aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. 

Narożne, dzięki temu ma niestandardowy układ nadający mu klimatu. Również dobrze doświetlone, ale nienagrzewające się dzięki licznym przeszkleniom i Północnej ekspozycji okien. 

W skład mieszkania wchodzą:

– Salon z aneksem kuchennym ok.35m2 
– Sypialnia ok.15m2 
– Sypialnia ok.9m2 
– Garderoba ok.3m2 
– Spiżarnia/Schowek ok.4m2 
– Łazienka ok.5m2
– Korytarz ok.4m2

Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce w garażu podziemnym w cenie 40 000 zł, a także komórka lokatorska dodatkowo płatna 10 000 zł. 

Opis Okolicy:

Idealna propozycja dla osób ceniących sobie naturę, ponieważ niedaleko budynku znajduje się Las Rembertowski.

Oprócz tego w sąsiedztwie znajdują się: paczkomaty, piekarnie, sklepy spożywcze oraz branżowe, restauracje, apteka, przychodnia czy siłownia.

Dla rodzin z dziećmi dużą zaletą lokalizacji będą pobliskie żłobki, przedszkola oraz szkoła podstawowa.

Opis Komunikacji Miejskiej:

Do dyspozycji mieszkańców pozostają autobusy 145, 245 oraz 199, którymi dojedziemy na stacje metra znajdujące się na Targówku oraz lokalne linie autobusowe Ząbek.