Wyszukiwarka nieruchomości

Znaleziono 27 wyników
Sortuj

ul. Kalinowa, Miękoszynek

Co: Działka Budowlano-RolnaGdzie: Kalinowa, MiękoszynekPow. Działki: 1200m2 Stan Prawny: Pełna Własność Kształt: Prosto…
1200m2
349000.00 PLN / 290.83 PLN/m2

ul. Andersena, Ząbki

Co: Mieszkanie trzypokojoweRodzaj Własności: Pełna WłasnośćMetraż: 74,9m2 Czynsz ADM: ok.800złMiejsce Parkingowe: Dodat…
75m2 3 pokoje 2 piętro z 4 2018 r.
899000.00 PLN / 11986.67 PLN/m2

ul. Żupnicza, Praga Południe

Nowy budynek (2025 r.) || Do wykończenia || Projekt od architekta gratis! 2 pokoje z ogórkiem na Pradze Południe Miejsce park…
39m2 2 pokoje 2025 r.
660000.00 PLN / 16616.31 PLN/m2

ul. Pereca, Centrum

KAMIENICA || winda || Tuż przy Fabryce Norblina || nowa elewacja || 5 min pieszo od METRA RONDO ONZBudynek z 1938 roku295 cm wy…
77m2 3 pokoje 3 piętro z 4 1938 r.
1500000.00 PLN / 19367.33 PLN/m2

ul. Suwalska, Targówek

Co: Mieszkanie trzypokojoweRodzaj Własności: Spółdzielczo-Własnościowe (uregulowany grunt)Gdzie: ul. Suwalska, TargówekCz…
47m2 3 pokoje 1967 r.
749000.00 PLN / 15936.17 PLN/m2

ul. Dzika, Ząbki

42m2 2 pokoje 3 piętro z 3 2008 r.
499000.00 PLN / 11880.95 PLN/m2

ul. Krzesiwa, Targówek

Co: Mieszkanie czteropokojoweRodzaj Własności: Pełna WłasnośćGdzie: ul. Krzesiwa, TargówekCzynsz ADM: brakMetraż: 67m2Mi…
67m2 4 pokoje 2023 r.
1290000.00 PLN / 19253.73 PLN/m2

ul. Gumińska, Wola

Co: Mieszkanie czteropokojoweRodzaj Własności: Pełna WłasnośćGdzie: ul. Gumińska, WolaCzynsz ADM: ok.1100zł Metraż: 83…
83m2 4 pokoje 1 piętro z 8 2022 r.
1539000.00 PLN / 18515.40 PLN/m2

ul. Siedmiogrodzka, Wola

35m2 2 pokoje 1 piętro z 12 2017 r.
890000.00 PLN / 24895.10 PLN/m2